Івано-Франківська та Рівненська області вже “почервоніли”.

Ще шість регіонів в Україні мають ризик перейти до “червоної” зони карантину. Це Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Львівська, Вінницька та Сумська області.

Про це під час Години запитань до уряду в Раді 28 січня заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він нагадав, що до “червоного” рівня карантину вже наразі віднесено Івано-Франківську та Рівненську області.

“І невипадково спалах розпочинається саме із заходу України та цих двох регіонів. Це регіони із одним із найнижчих рівнів охоплення повним курсом вакцинації – 36% та 42% дорослого населення відповідно… Регіони-аутсайдери з вакцинації активно рухаються у бік червоного рівня епіднебезпеки. Найвищий ризик швидкого переходу до “червоного” рівня наразі мають Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Львівська, Вінницька та Сумська області”, – наголосив Ляшко.

Він додав, що регіони-лідери з вакцинації, а це Київ, Київська та Полтавська області, перебувають у “жовтому” рівні карантину та мають одні з найнижчих рівнів госпіталізацій та зайнятості “ковідних” ліжок з киснем.

Варто зазначити, що згідно з даними МОЗ, станом на 28 січня в Україні дві області вже “червоні” – Івано-Франківська та Рівненська, 15 – “помаранчеві” та 8 регіонів, зокрема і Київ – “жовті”.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *