У столиці запустили онлайн-карту, на якій нанесено 5000 об’єктів. Кореспонденти спробували зайти до кількох із них.

Журналіст ВВС провела експеримент у Києві з пошуком укриттів у столиці, використовуючи спеціальну карту. Відео спроби знайти притулок опубліковано на сайті видання.

Кореспондент Сара Рейнсфорд спробувала знайти притулок, вказаний на карті з укриттями. Її, за словами кореспондента, влада випустила кілька днів тому. Усього на карті є 5000 об’єктів для укриття.

“Ми вибрали одне з них, щоб перевірити, що станеться, якщо ми спробуємо потрапити усередину”, – анонсує Рейнсфорд.

Загалом знімальна група відвідала три місця. У першому замість не було жодних покажчиків про бомбосховищ поблизу. За вказівками на карті вони зайшли у внутрішній двір будинків, де замість об’єкта для укриття вони виявили закритий магазин. Зайшовши в будинок, вони знайшли двері, де можна потрапити в притулок, але там також було зачинено. При цьому там висів папірець із написом “Відкрито, дзвоніть”, ймовірно, там теж був якийсь приватний об’єкт.

Після цього вони спробували ще раз. На новій адресі замість бомбосховища також був магазин, але цього разу він працював. Співробітники магазину канцтоварів не знали, що їх магазин нанесений на карту як укриття. Після дзвінка власнику, виявилося, що вхід у притулок все ж таки є. Виявилося, що його закрито металевою пластиною. За словами кореспондента, прохід забитий вже років 14.

На завершення Сара Рейнфорд спустилася в метро, ​​заявивши, що це одне з найбезпечніших укриттів. У киян буде 20 хвилин, щоб сховатись у ньому до закриття воріт.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *