Верховна Рада не розглядатиме рішень про відстрочку обов’язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для підприємців 2-4 групи, незважаючи на протести.

Про це голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція “Слуга народу”) повідомив у Telegram.

“Шановні друзі – підприємці сфери торгівлі, 25 січня минуло. Як і передбачалось, дива не відбулося. Систему РРО ніхто не скасував і не скасує попри мантри покидьків і шахраїв. У тих декількох тисяч ФОПів, які ще не встановили РРО є небагато часу – до лютого”, – заявив Гетманцев.

Водночас депутат опублікував пропозиції щодо змін до законодавства, які передбачають тимчасове зменшення штрафів для підприємців 2-4 груп за порушення у роботі з РРО.

“Ті, ФОП, хто встановлять РРО/ПРРО до 1 березня, протягом 2022 року сплачують штрафи (у разі порушення) у розмірі 10% від встановлених у законі. Ті, хто не встановить – на повну”, – уточнив Гетманцев.

“РРО всі встановити повинні, ніяких відстрочок системи не буде!”, – наголосив нардеп.

Зазначимо, що біля Верховної Ради з 26 січня відбуваються протести підприємців, які вимагають відстрочки встановлення РРО.

Як повідомлялося, раніше Гетманцев пообіцяв, що Податкова служба до кінця січня не штрафуватиме фізосіб-підприємців 2-4 групи, які не зареєструють реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Нагадаємо, 1 січня 2022 року ввели обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходів яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку, крім тих, що здійснюють діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *