24 січня 2022 року в Одеській обласній адміністрації відбулося засідання однієї з постійних комісій, куди звернулися мешканці Захарівської ОТГ із питанням про закінчення будівництва шкільного стадіону. На засідання комісії було запрошено директора управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віктора Лунгула. Заступник голови комісії, депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко звернувся до Віктора Лунгула із запитанням: «Чому не дають можливість закінчити будівництво шкільного стадіону в Захарівській ОТГ?».

Виразних відповідей Віктор Лунгул не дав. Лише пояснив, що вони не винні. Управління капбудівництва надсилає документи до інших відділів і від них особливо нічого не залежить.

У свою чергу Андрій Бабенко заявив: «Я обраний депутатом, у тому числі і Захарівською ОТГ. Люди вибрали мене. Я не допущу того, щоб соціально важливі об’єкти були не добудовані або не закінчені. Ці об’єкти є важливими для людей. Через відсутність цих об’єктів страждає ОТГ»

Також є проблеми з будівництвом та ремонтом амбулаторії у Захарівській ОТГ, ремонт якої також не можливий без участі департаменту, директором якого є Віктор Лунгул.

Роботи з будівництва шкільного стадіону та амбулаторії здавалися вчасно. За всіма стандартами. Про це свідчать акти виконаних робіт. Які, до речі, були затверджені та прийняті управлінням Віктора Лунгула. Але Віктор Лунгул стверджує, що ФІНАНСУВАННЯ МОЖЛИВО ЯКЩО ВОНО Є. Спираючись на його висловлювання, можна припустити, що підрядник може і не отримувати оплату за виконаними роботами, якщо немає фінансування. «Крутись як хочеш, але без грошей!» – Такий вираз можна застосовувати в даному випадку.

Школа у Захарівській ОТГ потрапила під програму «Велике Будівництво». Це програма Володимира Зеленського. Ця програма стартувала в березні 2020 року і за допомогою цієї програми було збудовано та відремонтовано безліч об’єктів. Сам Андрій Бабенко як депутат безпосередньо стурбований тим, що шкільний стадіон так і не можуть закінчити через незрозумілі затримки з боку управління Віктора Лунгула.

Запрошуються ЗМІ та громадськість до розбирання цієї проблеми на наступній комісії.
Дата та час будуть анонсовані заздалегідь! Ми також будемо присутні на засіданні комісії.
До речі, журналістами вже проведено частину власного розслідування щодо діяльності Управління капітального будівництва та шляхового господарства, а також пов’язаних із управлінням осіб.

Опублікування великої статті вже готується!

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *