Британське дипломатичне відомство заявило, що в якості кандидата на місце “проросійського лідера” Росія розглядає екс-нардепа України Євгена Мураєва.

Міністерство закордонних справ Великобританії опублікувало заяву, в якій йдеться про плани Кремля, які були розкриті, привести до влади в Україні “проросійського лідера”. Відповідну заяву оприлюднено прес-службою британського відомства.

У тексті заяви йдеться про те, що Москва має намір встановити у Києві лояльний до РФ уряд, оскільки готує напад на Україну. В якості потенційного кандидата розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв.

Крім того, МЗС Великобританії повідомило, що російські спецслужби підтримують зв’язки з колишніми українськими політиками, серед яких Микола Азаров, Сергій Арбузов, Андрій Клюєв та Володимир Сівкович.

“Оприлюднена інформація проливає світло на масштаби російської діяльності, спрямованої на підрив України, і дозволяє зрозуміти мислення Кремля”, — заявила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

За її словами, Росія має припинити агресивну кампанію проти України та розпочати процес деескалації, слідуючи шляхом дипломатії.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *