Орендувавши на період новорічних свят в обласному центрі житло, чоловіки віком 22-х, 24-х та 37-ми років дочікувались ночі і йшли шукати «здобич». Зловмисникам правоохоронці оголосили підозри за статтями 186 і 187 Кримінального кодексу України та помістили їх до слідчого ізолятора.

Першим до злочину вдався наймолодший зі спільників. Наприкінці грудня він познайомився біля нічного закладу з одеситом, а коли той замовив таксі, щоб їхати додому, поїхав разом з ним. Щойно чоловіки вийшли з авта, зловмисник побив потерпілого і відібрав у нього ґаджет зі смартгодинником.

За кілька днів цей же молодик з найстаршим товаришем познайомились у Стамбульському парку з двома молодими містянками і пригостили їх алкоголем. Дівчатам стало зле і одна з них пішла додому. Старший правопорушник рушив слідом і відібрав у неї смартфон. Молодший тим часом вдарив в обличчя її подругу і почав душити, поки вона не втратила свідомість. У непритомної потерпілої він забрав телефон, банківські карти і золоті прикраси.

Згодом той самий молодик вже з 24-річним другом на Старосінній площі спровокували конфлікт із перехожим, кинули незнайомця на тротуар, побили ногами і відібрали в нього мобільний телефон.

Працівники Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області спільно зі співробітниками відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 за силової підтримки батальйону поліції особливого призначення затримали зловмисників за місцем тимчасового мешкання. Під час санкціонованого обшуку в оселі були виявлені речі потерпілих та купа іншого майна, походження якого  наразі встановлюється.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *