У провладній партії впевнені, що таким чином п’ятий президент хоче політизувати свою справу та уникнути відповідальності за власні дії.

У “Слузі народу” звинуватили п’ятого президента Петра Порошенка у тому, що після повернення він намагався спровокувати громадянське протистояння.

Про це йдеться у заяві партії, яку опублікувала прес-секретар “Слуги народу” Юлія Палійчук.

https://t.me/ypaliychuk/100

“Слуги народу” зазначають, що замість того, щоб цивілізовано та спокійно виконати необхідні процедури, яких вимагає закон, Порошенко “намагався влаштувати абсолютно штучний скандал та спровокувати громадянське протистояння”.

У провладній партії переконані, що таким чином п’ятий президент хоче політизувати свою справу та уникнути відповідальності за свої дії, отримавши додатково політичні дивіденди.

“Нещодавно цей політик заявляв про необхідність об’єднати зусилля всіх політичних сил для протистояння російській агресії, сьогодні ж – як і багато разів до цього – демонструє поведінку, спрямовану на розкол суспільства”, – йдеться у повідомленні.

“Слуга народу” назвала дії Порошенка “проявом ганебних звичок старої політики”.

“Але немає ілюзій і не сподіваємося, що від цих звичок Петро Порошенко відмовиться. Прикро, але інший підозрюваний у “вугільній справі”, пан Медведчук, продемонстрував більше впевненості в собі та витримки, ніж його давній товариш пан Порошенко”, – зазначають у пресі. -службі.

“Слуги народу” закликають своїх колег з “Євросолідарності” “не брати участь у політичних спектаклях і переконати свого лідера, що політизація та скандалізація не можуть бути заміною законним процедурам та судовому процесу”.

Нагадаємо, в аеропорту “Київ” близько 9:00 ранку приземлився літак із Варшави, на борту якого перебував п’ятий президент України Петро Порошенко, підозрюваний у державній зраді.

Екс-президент поскаржився, що у аеропорту йому довго не віддавали паспорт. Проте після 15 хвилин перевірок Порошенка пропустили.

Порошенко виступив перед своїми прихильниками прямо в аеропорту та вирушив до Печерського суду, де об 11:40 розпочалося засідання

О 14:00 у Печерському райсуді Києва після перерви продовжилося засідання у справі Порошенка.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *