На рецепції туристів нібито побили працівники готелю.

У Карпатах в одному з готелів нібито побили туристів із Києва через зауваження про несмачний сніданок. Згодом їх хотіли ще й виселити.

За проживання у готелі заплатили 80 тисяч гривень.
Туристи розповіли, що їхня компанія з 8 друзів приїхала до Карпат відпочивати на свята. За проживання у готелі та сніданки вони заплатили 80 тис. грн. Проте одній із дівчат не сподобався омлет, і вона попросила його замінити. На це адміністратор закладу повідомила, що зі стравою все добре, бо вона сама її щодня їсть.

“Я сказала, що мені не сподобався сніданок і чи можна його замінити. Вона сказала, щоб ми завтра вибрали інше і нічого не змінюватимуть”, – каже туристка Юлія Соловйова.

“Адміністратор сказала, “те, що вам не сподобався омлет, це ваші проблеми. Я його пробую щоранку і мені все подобається”. Розгорнулася і пішла”, – додає інша відпочиваюча.

Одна з туристок каже, що тоді вона обізвала адміністратора “тупою вівцею”.

Після сніданку туристки пішли скаржитися на рецепцію готелю через погане обслуговування. Проте там у них знову трапився конфлікт.

“Подруга почала її знімати, і вона просто вибігла з рецепції і схопила її за волосся”, – каже Крістіна Райгородська.

Тоді дівчат почали захищати їхні хлопці, проте працівники готелю одразу начебто накинулися і на них. На місце події викликали поліцію та медиків.

Туристи та адміністрація готелю написали заяви в поліцію
Після бійки адміністрація готелю хотіла виселити туристів, однак відмовилася повертати гроші за відпочинок. Тоді туристи ще раз викликали поліцію та залишилися жити у готелі.

У готелі коментувати інцидент відмовились. Туристи та адміністрація готелю написали заяви до поліції. Правоохоронці встановлюють обставини події.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *