Зі службою підтримки магазинів зв’язатися неможливо: клієнтів ігнорують, проте обіцяють скоріше розібратися із ситуацією.

В Україні люди масово скаржаться на тривале опрацювання замовлень у книжкових онлайн-магазинах. Клієнти нарікають, що товари оплачені, проте отримати їх вони не можуть. У свою чергу у книжкових виправдовуються і кажуть, що перед Новим роком стався різкий скачок замовлень, який на якийсь час “паралізував” роботу магазинів.

Не всі з розумінням поставилися до того, що магазини не справляються з обробкою клієнтських замовлень напередодні новорічних свят. Багато хто побачив у цьому “зраду”. Мовляв, “ковідна тисяча”, видача якої була ініційована президентом Володимиром Зеленським, “провалилася”. У соціальних мережах на сторінках книгарень з’явилися десятки негативних відгуків. Найбільше “б’ють” за сервісами Yakaboo, “Лавка Бабуїн” та “Книгарня “Є”.

“У відгуках пишуть номери своїх замовлень, заздалегідь оплачених грошима з “єПідтримки”. Тільки одиниці за ці два тижні отримали свої книги. Гаразд уже, що мало, хто встиг їх забрати до Нового року. Так магазини тижнями взагалі не відповідають на запитання. Просто Більшість клієнтів вимагають повернути гроші”, – розповіла ТСН.ua киянка Світлана.

Вона також додала, що під час оформлення замовлень на сайтах книги в наявності були, проте згодом адміністратори повідомляли, що екземплярів, що запитуються, немає.

“Звичайно, всі відчувають на собі з боку книгарень обман”, – наголосила жінка.

І справді – у коментарях магазину Yakaboo більшість користувачів просить повернуть гроші або хоча б відповісти, протягом яких термінів їм надійдуть замовлення.

Телефони не відповідають, а в особистому кабінеті пусто.
Скажіть, як довго чекати на свої книги?
Коли буде відповідь на замовлення?
Сплачено 27 грудня і досі не надіслано. Прохання дати відповідь. Гаряча лінія не працює.
Три електронні книги та одна друкована.
Ну, гаразд, друковану чекаю. Але ж електронні?

Чому в іншому магазині електронні книги прийшли на мейл протягом 15 хвилин, а від вас електронні майже день йдуть?

А ось на сторінці у “Книгарня “Є” коментарі закриті. Користувачі пишуть відгуки у своїх облікових записах. І всі також нарікають на те, що гроші списали, а замовлення не надіслали.

“Замовила товар ще 24 грудня. Але товару досі немає. Щодня на сайті змінюються терміни доставки. Спочатку це було до п’яти днів, тепер – 12. Щодня телефоную на гарячу лінію і тільки й слухаю, що оператори зайняті і “залишіть повідомлення на автовідповідач”, – написала користувач соцмережі Ганна.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *