Начальник капбудівництва Одеської обласної ради Віктор Лунгул любить розкішні авто.

Від так, у літку 2021 року, Віктор Лунгул їздив на автомобілі Toyota Land Cruiser 200, білого кольору, 2017 року випуску з оціночною вартістю у майже 65 тисячь долларів. Доречі він може і порушувати Правила Дорожнього Руху. Про це свідчить постанова, винесена на ім’я Віктора Лунгула.

Але Віктор Лунгул вирішив не реєструвати авто на своє ім’я та зареєстрував його на батька своєї дружини Яніцького Анатолія.

У своїй декларації Віктор Лунгул декілька років поспіль вказує лише один автомобіль – Toyota Camry, 2017 року випуску, білого кольору. Який також зареєстрований на батька його дружини! Дорогі автівки Віктор Лунгул бажає приховувати.

У серпні 2021 року преміальний авто Toyota Land Cruiser 200, на якому їздив Віктор Лунгул був перереєстрований на Євгенія Генадійовича.

Для своєї дружини Віктор Лунгул також не шкодує грошей на авто. Наразі вона користується та їздить на автомобілі Mercedes-Benz GLC 250D, білого кольору, 2017 року випуску. Вартість такого авто на ринку становить близько 30-35 тисячь долларів. Звісно, що це авто також ніде не вказано взагалі та зареєстровано на мати дружини Віктора Лунгула.

Доречі усі автівки білого кольору. Мабуть білий колір їм більше пасує.

Батько дружини Яніцький Анатолій виграє тендери державного значення у Подільскому районі. Доречі деякі з них мільйонні.

Ось наприклад виграний тендер від Відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області вартістю 1 037 143 гривень. Доречі окрім Яніцького Анатолія більше ніхто не заявлявся на тендер. Цікаво чому? Мільйонний тендер на якому можна заробити.

Ну і звісно Яніцьким Анатолієм отримано дуже багато тендерів на місцевому рівні у Подільскому районі. Більша частина з яких від Виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області де на участь у тендері подається лише Яніцький Анатолій!

Для “своїх” Віктор Лунгул готовий вирішити будь-яке питання…

Також Віктор Лунгул разом із дружиною вирішили не вносити до декларації свої квартири у Чернівцях.

Віктор Васильович купив там собі нерухомість у 2016 році та оформив її на членів своєї родини. У двокімнатній квартирі загальною площею 41,9 м² у нього ¾. У дружини Лунгула Інни Яницької квартира у Чернівцях трохи більша – 55.2 м², але вона теж її вирішила не вказувати.

Згідно з декларацією, подружжя має ще дві квартири в Одесі. Одна з них куплена у будівельної компанії «Будова» у житловому масиві «Альтаїр» лише за 280 тис. грн.

Нещодавно Віктору Лунгулу НАБУ вручили підозру у скоєнні злочину. Детективи з’ясували, що Лунгул, як начальник управління майнових відносин Одеської облради, продав «Дачу Маразлі» за заниженою вартістю, а землю передав у безкоштовне користування. Сума збитків становила 80 млн грн.

Наш телеграм канал: https://t.me/indexukraine

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *