У телеграм-каналі “ПРОВИНЦИЯ” було опубликовано пост про те, що депутат Одеської обласної Ради Андрій Бабенко замовив рекламу в інтернет-ресурсах заради власного піару.

Телеграм-канал “ПРОВИНЦИЯ”

Сам телеграм-канал “ПРОВИНЦИЯ” не посилається на інтернет-ресурси, де саме було розміщено “заказную рекламу”. Але ми знайшли це пост, який начебто замовив Андрій Бабенко:

Телеграм-канал “ХУДЕССА”

Також ми зв’язались з адміністрацією телеграм-каналу “ХУДЕССА” та звернулись до них із запитом “Чи дійсно політична реклама коштує 10 тисячь гривень та чи дійсно Андрій Бабенко замовив таку рекламу?”

Відповідь ми отримали:

Телеграм-канал “ХУДЕССА”

Тобто телеграм-канал “ПРОВИНЦИЯ” у своїй публікації посилається саме на те, що Андрій Бабенко замовив рекламу у телеграм-каналі “ХУДЕССА”. Але депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко не замовляв ніякої реклами за публікацію посту.

Також, у описі телеграм-каналу “ПРОВИНЦИЯ” ми знайшли цікаву інорфмацію:

Телеграм-канал “ПРОВИНЦИЯ”

Виходячи з опису самого телеграм-каналу “ПРОВИНЦИЯ” вони домовляються з чиновниками та політиками аби не публікувати щось про них та в обмін на таку “послугу” потребують якусь інформацію про інших. Але при публікації інформації про інших взагалі не перевіряють дійсність та правдивість інформації!

Тобто можна вважати, що телеграм-канал “ПРОВИНЦИЯ” працює в окремих інтересах та публікує тільки “потрібну” інформацію “потрібним” людям.

Доречі “такі замовні пости” про Андрія Бабенко почались після його прямого ефіру на одному з телеканалів, де він заявив, що буде боротися з коррупцією у рядах чиновників, які вимагають “відкати” від підприємців за можливість безперешкодно виконувати обов’язки за умовами договорів по ремонту та будівництву державних будівель та державних замовлень в Одеській області.

Раніше повідомлялось, що директор Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Лунгул Віктор Васильович разом із заступником голови Одеської обласної ради Підгайним Сергієм Григоровичем вимагають з підприємців, які виграли тендери, “відкати” у розмірі 20% від суми тендеру. Якщо не сплачувати “відкат”, вище вказані особи та департамент створюють штучні перешкоди підприємцям.

Також встановлено, що Підгайний Сергій Григорович та директор Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Лунгул Віктор Васильович проводять “негласні” зустручі із діючими та попередніми депутатами від політичної партії “Довіря Ділам”, лідером якої є Геннадій Труханов – Одеський міський Голова. Який саме зараз знаходиться під слідством у справах із розкрадання земель Одещини.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *