Жінка відмовилася давати 5 тисяч на вітання вчителів.

В одному з дитячих садків у Святошинському районі Києва виник скандал через постійні побори. Дитину однієї з матерів, що найбільш обурювалися, пообіцяли зробити “білою вороною”.

Про це розповіла сама жінка розповіла у Facebook ГО “БАТЬКИ SOS”.

“За минулий навчальний рік батьки здали понад 50 тисяч гривень (на ремонт групи та щомісяця у фонд)! У травні від ПРК (голова батьківського комітету – ред.) надійшло у вайбер-чат повідомлення, що у фонді групи мінус дві тисячі, та гроші знову потрібно”, – написала мати Марина Б. до групи “БАТЬКИ SOS” 27 грудня.

Вже цього навчального року голова комітету зажадала, щоб батьки здали їй по 200 гривень і ще по 300 гривень на канцелярію. Крім того, батьки мали заплатити по 5 тисяч гривень на привітання педколективу з професійним святом.

Жінка відмовилася платити 5 тисяч гривень на подарунки та ще 200 “просто так”, давши гроші лише на зошити для дитини. Зошити купили, але дитину змусили писати на листочках. Коли мати почала обурюватися, ПРК повідомила її, що дитина стане “білою вороною”.

Крім того, незадоволених матерів на батьківських зборах, за їхніми словами, принижували та чинили тиск. Але обурені жінки звернулися до Департаменту освіти і науки КМДА та Районного управління освіти.

“У Міністерстві якості освіти (у Державній службі якості освіти – ред.) повідомили, що ситуація є булінгом. Тому що дитина писала на листочку, поки ми розбиралися з цією історією”, – розповіла Марина.

У садку почалися перевірки, а в паралельній групі також виник скандал – батьки здавали гроші “на вікна” та інше по 2 тисячі гривень з особи. “Посипалися” нові скарги і, нині, завідувачки винесли догану і позбавили річної премії, а батьківський комітет розформували.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *