Тільки останніми днями було скасовано до шести тисяч рейсів.

За останні кілька днів, з 24 грудня, у світі скасували до шести тисяч авіарейсів. Лише у неділю, 26 грудня, за даними ресурсу Flightaware, було скасовано 1,5 тис. рейсів.

Усі – через закриття кордонів окремих країн та посилення карантинних вимог до пасажирів через пандемію COVID-19, зокрема, через стрімке поширення нового штаму “Омікрон”. У той же час багато пілотів і членів екіпажу заразилися коронавірусом або контактували з хворими. Тож пішли на самоізоляцію, а заміни їм не знайшли. Про це повідомляє італійський телеканал TGcom24.

Масове скасування авіарейсів очікується і у понеділок, 27 грудня.

Тим часом німецький авіаперевізник Lufthansa нарікає на значне скорочення пасажиропотоку через пандемію. Тож узимку планує скоротити до 10% своїх рейсів – 33 тисячі. Про це пише Deutsche Welle. Гендиректор Lufthansa Карстен Шпор сказав, що різко скоротилася кількість бронювань квитків на період із середини січня до лютого.

“Нам не вистачає пасажирів на наших внутрішніх ринках у Німеччині, Швейцарії, Австрії та Бельгії, тому що ці країни найбільше постраждали від хвилі пандемії”, – зазначив Шпор.

Керівник авіакомпанії уточнив, що Lufthansa виконувала лише 60% рейсів порівняно із передпандемічним 2019 роком, із “приблизно половиною” пасажирів.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *