У начальника капітального будівництва Одеської ОДА Віктора Лунгула з’явився новий улюбленець, кому він почав зливати сотні мільйонів – це компанія “Одеські інженерні мережі”.

Було з’ясовано, що ця фірма розпочала свою активність лише восени цього року і одразу виграла 3 великі контракти Лунгула на 198 млн грн. Ремонт трубопроводу в Болградському районі 61 млн, реконструкцію насосних станцій у Білгород-Дністровському за 114 млн та систем зрошення в Ізмаїльському районі за 21 млн. дол.

Розташована ця фірма в Доброславі за однією адресою з фірмою “ВІТАТРЕЙД”.

Власниками цієї фірми є Ігор Чижевський та Ігор Улятовський. Як повідомляють наші джерела, обидва друзі покійного Олександра Коробчинського і дуже давно знайомі з бенефіціарами Геннадія Труханова та Сергія Гриневецького – Борисом Кауфманом та Олександром Грановським.

Як нам розповіли, саме їхнім підставним фірмам зараз Віктор Лунгул зливатиме жирні тендери, а решта переможців закупівель мають платити Лунгулу відкат у розмірі 20%, 10 з яких підуть на потреби бенефіціарів Гриневецького. Ось такий нехилий розклад.

Наразі вже декілька підприємців зв’язались з нами та особисто повідомили про вимагання хабарів. Також підприємцями було надано повну інформацію, як саме діють народні обранці для того, щоб вимагати відкати. Вони починаюь штучно створювати перепони, аби підприємці не змогли виконати умови договору. Департамент капітального будівництва подає заяви до прокуратури та вказує не існуючі причини, які начебто порушує підприємець. Аби заяву задовольнили – до цього “прикладають руки” Сергій Гриневецький та Підгайний Сергій, заступник Сергія Гриневецького.

Нагадаємо, що Віктору Лунгулу детективи НАБУ вже вручили підозру за продаж будівлі за заниженою вартістю та незаконною передачею землі у безкоштовне користування.

У рамках власного розслідування журналістами вже зібрано достатньо інформації. Зібрана інформація підтверджує причетність вище вказаних осіб до махінацій та вимагань.

Підприємців не влаштовують такі умови. Вони не розуміють за що саме мають сплачувати відкат у розмірі 20%, оскільки тендери були виграні чесно та прозоро. Люди обурені та вже готові до кардинальних заходів. Вони будуть вимагати відсторонення Віктора Лунгула та порушення кримінальних справ відносно Віктора Лунгула за перевищення повноважень та вимагання хабарів з підприємців.

Оскільки вже всі обурені такими вимаганнями народних обранців – мітинг під стінами Одеської обласної ради, мабуть, вже слід очікувати найближчим часом!

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *