Єрмак повідомив, що переговори із РФ ведуться постійно.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, чи були спроби Володимира Зеленського цього року зателефонувати до президента країни-агресора Володимира Путіна.

Про це він повідомив “Фокусу”.

За його словами, глава української держави цього року намагався одного разу зателефонувати Путіну, проте тоді розмови не відбулося. З яких причин – голова ВП не повідомив.

“Наш президент ніколи не дзвонить туди, де він не впевнений, що на його дзвінки чекають і готові відповісти. Була лише одна спроба цього року встановити контакт”, – заявив Єрмак.

Також Єрмак додав, що переговори з Росією тривають постійно, комунікація відбувається у рамках “нормандського формату”. “Як Ви знаєте, Дмитро Козак є політичним радником російського лідера у “нормандському форматі”. Також періодично ми проводимо консультації з питань, що обговорюються у ТКГ”, – уточнив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, в Офісі президента назвали умову, за якої може відбутися розмова Зеленського з Путіним.

Раніше спікер президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін готовий провести зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Втім, Пєсков зазначив, що така потенційна зустріч має бути “орієнтована на конкретний результат”.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *