Про це повідомляє журналіст місцевого видання на своїй сторінці у Facebook

Він повідомляє, що виконуючи редакційне завдання було виявлено перевезення великих коштів у вигляді валюти. Грошові кошти перевозились у звичайних рюкзаках. Для прикриття було відкрито звичайний обмін валют для звичайних громадян. А великі грошові кошти та обмін криптовалюти обмінюється у спеціальному офісі. Який зачинено на магнітному замку та Вас туди пустять лише переконавшись, що все “гаразд”.

Також він повідомляє, що обмін валют відбуваєтсья прямо на вулиці. Навіть було названо марки авто та державні номери, на я ких транспортують незаконні грошові кошти.

20.12 до цього конвертаційного центру валюти навідався ще один місцевий журналіст – Стас Домбровський. Він попросив надати документи на право здійснення обміну валюти та криптовалюти. Співробітник надав лише деякі документи на право здійснення обміну валют. А от будь-які документи на право обміну криптовалюти були відсутні взагалі. Хоча своїми написами та повідомленнями у вигляді рекламної інформації вони повідомляють, що можна обміняти криптовалюту прямо на місці та одразу.

Разом з тим, після опублікування першої інформації у мережі – на вході до обміну валют з’явився молодий чоловік, у якості охорони, який постійно видивляється аби виявити хто усе фіксує на відео та спостерігає за незаконною роботою центру

Наша команда вирішила також долучитись до журналістів та допомогти у розслідуванні.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *