Перший тиждень народних депутатів після завершення канікул буде насиченим.

Народні депутати Верховної Ради повернуться до роботи 25 січня 2022 року. Вони займаються низкою законопроектів, які не встигли зробити на останньому пленарному засіданні парламенту.

Про це розповів віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко під час брифінгу.

За його словами, йдеться про закони, які стосуються медичних реформ, накопичувальної пенсії, грального бізнесу та митного ввезення до 150 євро.

“У нас є низка законопроектів, які ми не встигли цього тижня. Це і продовження медичної реформи, оскільки законопроекти (про реформи-ред.) були надіслані на перше читання. Є законопроекти, пов’язані із соціальними питаннями. Це накопичувальна пенсія, яку” Ми також не встигли цього тижня. Не дійшли до реформування податкової складової грального бізнесу», – сказав він.

За словами Корнієнка, втілення цього законопроекту, як зазначив нардеп, принесе нові надходження до бюджету.

“Не дійшли до кількох банальних, але добрих законопроектів. Так, півроку не можемо проголосувати безмитне ввезення до 150 євро. Багато законів. Вони рухатимуться. Дивитимемося на виході з відпустки, як формуватиметься порядок денний”, — додав віцеспікер.

Слід зазначити, що останнє пленарне засідання цього року відбулося 17 грудня. Депутати свій останній робочий день у 2021 році відсвяткували знаменитим хітом “Щедрик”.

Як повідомлялося, народні депутати скоротили кількість пленарних тижнів для роботи після Нового року у січні. Так, замість двох вони працюватимуть у пленарному режимі лише один тиждень.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *