Центральне міжрегіональне управління Держподаткової служби по роботі з великими платниками податків за підсумками проведеної у вересні-листопаді 2021 року в компанії “Сінево Україна” планової податкової перевірки донарахувало 1 млрд 85,67 млн ​​грн податків, або майже 50% річного виторгу. У компанії вважають такі претензії абсурдними і звертаються за підтримкою до президента, прем’єра та бізнес-омбудсмена.

“Податкова служба звинувачує “Сінево Україна” у нібито ненадання необхідних для перевірки документів, що підтверджують витрати компанії. Зі свого боку, компанія “Сінево” дуже здивована таким рішенням Податкової служби і категорично не погоджується з ним”, – йдеться у заяві у четвер.

Згідно з ним, податковому органу були надані всі документи, що запитувалися для перевірки, і факти їх передачі були задокументовані.

“Ми обов’язково оскаржуватимемо результати перевірки в судових та інших уповноважених органах”, – зазначає “Сінево”.

Компанія нагадує, що є частиною шведської групи Medicover, яка займається охороною здоров’я та акції якої котируються на Стокгольмській біржі, і майже за 15 років роботи інвестувала понад EUR50 млн у розвиток бізнесу та загалом лабораторного ринку України, а за останні два роки сплатила до бюджету більше 300 млн грн податків та зборів.

У “Сінево” додали, що створили понад 2000 робочих місць, виплачують усі зарплати офіційно, перераховуючи ще понад 180 млн. грн податків за працівників.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *