ДБР затримали поліцейського Чугуївського райуправління у Харківській області, який збував затриманим наркотики у приміщеннях суду та слідчого ізолятора.

Про це повідомляє портал Police Control Ukraine.

Зазначається, що поліціянт входив до складу конвою, що переміщував арештованих із Харківського слідчого ізолятора до суду.

Як встановили оперативники ДБР, правоохоронець примудрявся передавати наркотичні речовини затриманим навіть у приміщенні суду. Після цього він контролював, щоб його «клієнтів» не оглядали під час повернення до слідчого ізолятора. Гроші за такі послуги поліцейський отримував безпосередньо під час продажу або згодом від родичів заарештованих.Правоохоронці затримали поліцейського 13 грудня 2021 року під час чергового збуту партії наркотичних речовин у приміщенні СІЗО.Наразі вирішується питання щодо повідомлення поліцейському про підозру у збуті наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України).Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.Також зазначається, що встановлюються канали надходження до поліцейського наркотичних речовин.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *