Наказом від 13 грудня 2021 року колишній начальник Управління Патрульної поліції в Одеській області Олександр Гостіщев отримав посаду заступника начальника Головного Управління Національної поліції в Одеській області – начальника управління превентивної діяльності

Нагадаємо, що 3 грудня 2021 року службове авто Олександра Гостіщева скоїло ДТП проїхавши перехрестя на червоний сигнал світлофору та збивши жінку на пішохідному переході. Державне Бюро Розслідувань розпочало досудове розслідування. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 1 ст. 286 КК України) відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Деякі свідки кажуть, що за кермом був сам Гостіщев Олександр, але він усе заперечує та стверджує, що ДТП взагалі не було. Хоча свідки зафіксували на фото авто, водія Олександра Гостіщева та самого Олександра Гостіщева одразу на місці ДТП.

Незважаючи на відкрите досудове розслідування та того, що Олександр Гостіщев намагався приховати факт ДТП та “вирішити питання” його усе одно призначили на посаду заступника начальника ГУНП в Одеській області.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *