Син миколаївської судді Бобрової, яка перебуває під слідством у справі НГЗ, потрапив на наркотики. Про це повідомляє Delo.ua

Вночі 7 грудня у Миколаєві затримали за зберігання наркотиків 23-річного слідчого Корабельного відділу поліції, який разом зі своїм товаришем намагався втекти від правоохоронців, але був затриманий та доставлений до відділення поліції. Про це повідомляє місцеве видання “Новини N”. Як пише видання, один із чоловіків спробував викинути пакет із амфетаміном, але його було вилучено поліцейськими. Під час затримання молодик поводився зухвало і ображав поліцейських, а його тест на алкоголь показав 1,9 проміле.Затриманих доправили до Центрального райвідділу поліції. Туди згодом прибула мати затриманого, суддя Заводського суду Миколаєва.

Як з’ясувалося, йдеться про сина судді Ірини Бобрової, Владислава Бобрового. Інформацію підтвердило джерело в поліції. Крім цього, Владислав Бобров вказано у декларації судді Бобрової як її син.

Боброва ж відома своїм скандальним рішенням у справі про стягнення з НГЗ 9,2 млрд грн на користь громадської організації «Стоп шлам», яку вона винесла, спираючись на підроблену експертизу. Через це сьогодні щодо Бобрової йде розслідування в НАБУ та ДБР за статтями “Зловживання владою”, “Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду” та “Службове підроблення”.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *