Криволапов Сергій – співробітник відділу мониторингу УПП в Одеській області.

Ще до того, як влаштувався у поліцію, у нього було скрутно з грошима. Познайомившись з дівчиною вирішили знайти собі окреме житло аби не жити разом з батьками та влаштувати свою сім’ю. Але фінансові можливості не дозвовляли зняти окреме житло. Через близьких зайомих йому запропонували приглядати за житлом, поки жінка зі своєю дочкою будуть знаходитись за кордоном. Жінка не вимагала ніякої орендної плати за проживання. Запросила вона Криволапова Сергія до житла, аби квартиру не розікрали та не грабували, поки вона знаходиться за кордоном.

Квартира була придбана жінкою у кредит та має договір купівлі-продажу.

Під час проживання Криволаповим Сергієм у квартирі, жінка виплачувала кредит за цю саму квартиру. Але через деякий час перестали надходити платіжні відомості до сплати за кредитом. Володілиця квартири звернулась до банку аби дізнатись чому перестали надходити платіжні вимоги. Під час спілкування з менеджером банку жінка з’ясувала, що прийшла людина та заплатила остаточну заборгованість за кредитом та переоформила житло на себе. Коли жінка приїхала в Україну, вона дізналась, що квартира вже зареєстрована на мати Сергія Криволапова – Ірину Манжос. Сам Сергій Криволапов почав стверджувати, що це його квартира та жінка ніякого відношення до цієї квартири не має.

Хоча раніше Сергій Криволапов дуже дякував жінці за таку чудову допомогу та можливість жити безоплатно у її житлі.

Жінка звернулась до суду, аби визнати новий договір купівлі-продажу не дійсним. Але Сергій Криволапов вже почав працювати у поліції та завів собі впливових колег, до яких звертався за допомогою, аби вирішити це питання на свою користь. Одним із таких вплипових колег є Олександр Гостіщев. Нещодавно він був начальником Управління Патрульної поліції в Одеській області. наразі займає посаду заступника начальника ГУНП в Одеській області з питань превенції.

Сам Сергій Криволапов не одноразово хизувався впливовістю Олександра Гостіщева та тим, що вони є добрими товаришами. Доречі кар’єрний зріст Сергія Криволапова пішов у гору саме при управлінні УПП в Одеській області Олександром Гостіщевим.

Пройшовши першу інстанцію суду Сергій Криволапов хизувався тим, що він усе зміг “вирішити”. Але до апеляційоного суду було подано оскарження. Як пояснила одна зі сторін процесу – у апеляційному суді один з суддів сказав, що не буду влазити у ці розбірки тому, що йому ще жити в Одесі. Та апеляційний суд залишив ухвалу першої інстанції у силі.

Далі було подано скаргу до Верховного суду України. Наразі судовий процес триває, але потерпіла сторона вважає, що Сергій Криволапов та його впливові друзі будуть намагатись вирішити це питання саме на користь Криволапова. Потерпіла сторона все ще сподівається на справедливість.

Сподіваємось, що ця ситуація набуде розголосу та суд все ж таки розгляну справу згідно чинного законодавства. Та впливові друзі Сергія Криволапова не зможуть цьому завадити.

Від IndexUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *